AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

..::MASINA CU LANT - din categoria Bula::..

In jos 
AutorMesaj
SoRyNuTzU95
ADMiNiSTRaToR
ADMiNiSTRaToR

Varsta : 23
Localizare : Dr.Tr.Severin

MesajSubiect: ..::MASINA CU LANT - din categoria Bula::..   Sam Mai 08, 2010 7:14 pm

MASINA CU LANT - din categoria Bula

bula la scoala:
profesoara:copii cu ce ati venit la scoala azi?
Copii :BMV,MEGANE,FERRARI 4*4 etc...
Bula:Cu Bicicleta
Ajunge Bula acasa si il intreaba pe taicsu:
bula:mai tata doamna profesoara ne intreaba cu ce am venit la scoala si eu ii zic mereu ca am venit cu bicicleta.cu ce masina sa ii zic si eu ca am venit?
taicasu:pai zi si tu ca ai venit cu wolkswagen passat.
se duce bula la scoala si intreaba doamna profesoara:
profesoara:copii cu ce ati venit la scoala azi?
copii:BMV,MEGANE,FERRARI 4*4 ...bula:wolkswagen passat.
profesoara:si de ce ai intarziat?
bula:pai mi-a cazut lantul.
=======================================================================================================
MISTO - din categoria Tigani

era odata un tigan prost si el era prost dar era si bula cu el si aveau o masina.tiganul erqa cu vaca pe camp si bula cu masina.Intr-o zi bula a venit la tigan si ia spus sa vina cu el cu masina sa se plimbe.!!!! Iar tiganul a intreba:
- La vaca ce ii fac?
Bula:
- O agatam de masina!!!
Tiganul:
- BiNe!!!
merg ei pe autostrada si da bula 120 si il intreaba tiganul pe bula:
- A scos vaca limba?
bula:- nu!!!
180Km/h
intreaba tiganul pe bula:
-A scos vaca limba?
BuLa:- nu!!!!!
220km/h
intreaba tiganul pe bula:
-A scos vaca limba?
Bula:
- da
tiganul :
- da pai trage pe dreapta ca vrea sa ne depaseasca!!!!!!
=======================================================================================================
un tip la pescuit,in loc de undita avea o sfoara si la un cap al sfori era legat o caramida.o blonda se plimba pe malul apei si il vede pe tipul care pescuia la caramida.Neintelegind de ce tipul pescuieste la caramida il intreaba de ce pescuieste la caramida si nu la rima.
La care tipul ii zice:daca ma lasi sa ma culc cu tine iti spun
La care blonda accepta sa faca sex cu el.
shi la sfirsit blonda ii cere tipului raspunsu la care el:
la undita nu am prins nimica de azi dimineata dar la caramida esti a treia
Trei programatori (unul lucra la Windows, unul la Solaris, unul la Linux) la pisoare...
Vine cel de la Windows, consuma jumate din sapunul lichid, se sterge pe maini cu jumate de sul de hartie si le zice celorlalti:
- Ba, pe noi, la Microsoft, ne invata ca nu conteaza cate resurse consumi, daca iese treaba bine.
Vine si cel de la Solaris, se spala si el, da' cu mai putin sapun, se sterge cu mai putina hartie si le zice:
- Ba, la Sun, ne invata ca resursele trebuie economisite, daca functionalitatea depaseste 90%.
Vine si cel de la Linux. Nici nu se spala pe maini.
Ceilalti, stupefiati:
- Cum, tu nu te speli pe maini?
- Ba, noi, programatorii de Linux, am invatat sa nu ne pisam pe maini!
Bulă aşteaptă ca doctorul să iasă din operaţie şi să îi spună cum se simte soţia lui, care suferise un grav accident de masină. Doctorul iese şi e întrebat de către Bulă:
-Domnule doctor, cum se simte soţia mea?
-Păi, ştiţi, nu o să mai poată merge, o să trebuiască să cumpăraţi un scaun cu rotile, ca să o duceţi peste tot.
-Vai de capul meu, dom’ doctor! se vaită Bulă.
-Asta nu e tot, continuă doctorul, nu se poate hrăni singură, va trebui să o hrăniţi ca pe un bebeluş.
-Dom’ doctor, dar e grav, zice Bulă alb la faţă.
-Staţi, că mai e. Îşi va face nevoile pe ea, va trebui să facă la oliţă, să o spălaţi.
-Aoleu, dom’ doctor, ce o să ma fac?
-Staţi liniştit, că am glumit, zice doctorul. Soţia dumneavoastră a murit..
Intra pe usa politaiul, cu o plasma in mana, la care sotia il intreaba: -Ce faci omule, de unde ai tu televizorul ala in mana? -Pai l'am castigat la un concurs ce s'a desfasurat la sectie... -Da ?! Ce fel de concurs ? -Un concurs... "amarat"
Un Jucator de Counter – Strike moare si Dumnezeu il trimite in iad. Dupa 2 saptamani il suna diavolul pe Dumnezeu disperat si ii zice:
-Doamne ce miai trimis aici? Nebunu asta mi-a daramat toate cazanele, mi-a omorat toti diavolii, a stins si focul, si tipa in gura mare UNDE DRACU SE PUNE BOMBA ?
La un concurs de minciuni ajung in finala un englez si un roman . Avand la dispozitie o zi intreaga sa se gandeasca la cea mai mare minciuna englezul s-a pus la cautat pe internet , stand o zi intreaga cu ochii in calculator , in timp ce romanul statea relaxat , se plimba..etc. Vine ziua cea mare ,a finalei si juriul ii da primul cuvant englezului . Acesta incepe :
-Pai..am luat o papiota de ata si am intins-o de la un cap la altul al Pacificului , dupa care am mers pe ea fara sa se rupa ata .
Dupa ce au auzit spusele englezului , toti ziceau ca el este invingator si castigator al marelui premiu de 1.000.000 $ . Dar mai era un concurent , cel roman , asa ca juriul i-a dat lui cuvantul .
-Doamnelor si domnilor..nu o sa vina sa credeti..DAR EU L-AM VAZUT CE A FACUT !
Doua gagici, de mult timp prietene, dar de ceva timp casatorite, se hotarasc sa mai iasa si ele in oras, asa ca fetele. Zis si facut. Dupa vreo cateva ore petrecute la un bar , pe inserate se intorc pe jos acasa. La un moment dat una zice:
- Fata, ce ma fac? Fac pe mine! Nu mai pot sa tin pana acasa. Cealalta rapunde: – Si eu la fel! Hai sa intram aici la cimitiru asta, ca e intuneric si nu ne vede nimeni. – Bine, dar cu ce ne stergem? – Eu cu bikinii si apoi ii arunc. – E…o-i gasi si eu ceva atunci. A doua zi se intalnesc barbatii. – Unde au fost ma nevestele noastre aseara? A mea a venit acasa fara bikini. – Tu stai bine. A mea cand a venit avea o panglica in fund pe care scria: NU TE VOM UITA NICIODATA. FRATII IONESCU!
Un barbat se intoarce acasa de la un poker. Nevasta il astepta cu sucitorul:”Unde naiba ai fost?” il intreaba.

“Draga, trebuie sa iti impachetezi rapid toate lucrurile. Te-am pierdut la poker.”

“Cum ai reusit sa faci asa ceva?”

“Sincer, nu a fost deloc usor. A trebuit sa-mi foldez chinta royala.”
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
DuDe

Varsta : 21
Localizare : Vecin cu SmoOkey ;x

MesajSubiect: Re: ..::MASINA CU LANT - din categoria Bula::..   Joi Iul 08, 2010 11:16 pm

=))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

..::MASINA CU LANT - din categoria Bula::..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BuN VeNiT pe WwW.SeVeRiNCs.Tk :: |->DisCuTii :: |->BaNCuRi-
Mergi direct la:  
Parteneri:
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blog gratuit